VASYLI Custom SL (3/4) (kształtowana termicznie)

Cena: 350,00 zł

Dostępne rozmiary: od 28 do 50

Najczęściej wykorzystywana matryca VASYLI, pasująca do większości typów obuwia. Charakteryzuje się bardzo o skuteczną korekcję ustawień z możliwością wykorzystanie klinów koślawiących i szpotawiących przodo- i tyłostopie, pelot metatarsalnych, klinów podwyższających piętę itd. Tłumienie wstrząsów na pięcie i głowie kości pierwszego palca realizowane jest przez odpowiednio umiejscowione i ukształtowane wstawki wykonane z materiału rozpraszającego naciski dynamiczne. Modelowanie termiczne zapewnia precyzyjne dopasowanie do stopy.
Wkładki VASYLI Custom ¾ występują w trzech kolorach oznaczających ich twardość. Doboru dokonuje się na podstawie wagi ciała i aktywności fizycznej pacjenta.

  • zielona – polecana jest dla dzieci i osób o wadze do 50 kg. lub bardzo malej aktywności fizycznej. Idealna dla osób starszych, cierpiących z powodu choroby zwyrodnieniowej stawów, a także chorych na cukrzycę.

  • niebieska – średniej twardości, pozwala doskonale kontrolować biomechanikę ciała podczas ruchu. Kryteriami doboru dla tej ortezy jest przedział wagowy użytkownika 50 do 80 kg i niska aktywność fizyczna.

  • czerwona - zalecana dla osób aktywnych zawodowo, amatorsko uprawiających sport oraz osób o wadze przekraczającej 80 kg 
Do góry Przejdź do strony głównej