ICB FL  (kształtowana termicznie)

Cena: 370,00 zł

Dostępne rozmiary: od 32 do 47

Wkładka dynamiczna świetnie sprawdzająca się w butach, z których można usunąć fabryczną wyściółkę np. w butach typu sportowego. Istnieje możliwość regulacji ustawienia stopy z wykorzystanie klinów koślawiących i szpotawiących przodo- i tyłostopie, klinów podwyższających piętę itd. Modelowanie termiczne zapewnia precyzyjne dopasowanie do stopy.

ICB FL występują w trzech kolorach oznaczających ich twardość. Doboru dokonuje się na podstawie stwierdzonych wad ustawienia stóp, wagi ciała i aktywności fizycznej pacjenta.

 • biała – polecana jest dla osób: z niewielką pronacją stóp lub z zespołem stopy wrażliwej, o wadze do 65 kg lub bardzo malej aktywności fizycznej. Idealna dla osób starszych, cierpiących z powodu choroby zwyrodnieniowej stawów. Występuje w wersjach
  - z pokryciem w rozmiarze 32 – 47
  - bez pokrycia w rozmiarze 32 – 43

 • niebieska – średniej twardości, pozwala doskonale kontrolować biomechanikę ciała podczas ruchu (przy średniej pronacji). Dodatkowym kryterium dla tej ortezy jest niska aktywność fizyczna oraz przedział wagowy użytkownika ustalony na 65 do 75 kg.
  - z pokryciem w rozmiarze 32 – 47

 • zielona - zalecana jest przy zaawansowanej pronacji oraz dla osób pracujących w pozycji stojącej, amatorsko uprawiających sport, a także dla osób o ważących powyżej 75 kg
  - z pokryciem w rozmiarze 32 – 47

 
Do góry Przejdź do strony głównej