Vasyli McConnell

Cena: 220,00 zł

Dostępne rozmiary: od 35 do 45

Wkładka z kątem rotacji wewnętrznej tyłostopia wynoszącym zero stopni, zalecana jest do butów na b.wysokim obcasie (powyżej 8,5 cm) oraz do obuwia letniego będąc idealnym rozwiązaniem w sytuacjach kiedy umieszczenie w bucie, wkładki wykonanej z innej matrycy, bywa problematyczne lub gdy pacjent nie wymaga korekty ustawienia pięty.
Ze względu na materiał z jakiego wkładka jest wykonana – nie podlega kształtowaniu termicznemu, a jej głównym przeznaczeniem jest poprawienie komfortu przez redukcję bolesności i uczucia zmęczenia nóg po dłuższym chodzenia na wysokich obcasach.
Rozbudowane wsparcie śródstopia oraz wąski profil wkładki sprawiają, ze jest ona bardzo dyskretna i jednocześnie daje duże poczucie wygody. Dostosowanie wkładki do profilu buta jest możliwe dzięki warstwie poliuretanowej umieszczonej w jej środkowej części.
Zadaniem wkładki Vasyli McConnell jest przeciwdziałanie biomechanicznym następstwom uniesienia pięty t.j. skurczom mięśniowym, tendencji powstawania palucha koślawego(hallux valgus), nadmiernej wewnętrznej rotacji kości piszczelowej, uczuciu zmęczenia i bolesności przodostopia podczas chodzenia na wysokich obcasach.
 
Do góry Przejdź do strony głównej